Важливо

У Рівному розпочався практичний семінар з міжнародного гуманітарного права

273
Мініатюра: 1

Відповідно до плану спільної діяльності Міністерства оборони України з Міжнародним комітетом Червоного Хреста у місті Рівне розпочався практичний семінар з міжнародного гуманітарного права з військовослужбовцями військових частин оперативного командування «Захід».
Семінар проводитимуть: Майкл Пімбл — делегат Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні по роботі зі збройними силами, Клаудія Люпеа — делегат Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні по роботі з правоохоронними органами, Ігор Лимаренко — радник Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні по роботі зі Збройними Силами України.

У ході семінару військовослужбовці ознайомляться з місією та діяльністю Міжнародного комітету Червоного Хреста, із роботою щодо захисту цивільного населення, а також із основами міжнародного гуманітарного права під час ведення бойових дій та проведення різного роду силових операцій.

Читайте також:  На Чернігівщині тривають заходи з національно – патріотичного виховання військовослужбовців

 

12

13

14

15

16

 

18

19

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору