Важливо

У Чернігові відбувся Фестиваль сучасної Української музики “Твоя Країна fest 2019”

496
Мініатюра: 4

За сприяння офіцерів відділу цивільно – військового співробітництва оперативного командування “Північ” та підтримки Міністерства інформаційної політики України на базі Чернігівського обласного молодіжного центру Чернігівської обласної ради проведено кінопоказ кінострічок та соціальних відеоматеріалів, знятих на замовлення Міністерства, на суспільно важливі теми.

Метою заходу є формування національно-культурної ідентичності, національно-патріотичного світогляду, збереження та розвитку духовно-моральних цінностей Українського народу, що є важливою складовою військово-патріотичного виховання військовослужбовців.

А у вечері в Центральному парку культури і відпочинку відбувся Фестиваль сучасної Української музики “Твоя Країна fest 2019”. Метою фестивалю є охоплення прикордонних міст, де не так багато різних заходів на підтримку української мови, це, в тому числі, маленькі міста, де немає кінотеатрів, де не такі якісні концертні майданчики, куди не доїжджають українські музиканти, показати людям, якою прекрасною є українська музика..

Читайте також:  Українські військові передали чергову партію гуманітарної допомоги до Краматорського пологового будинку

У фестивалі взяли участь Фома та гурт “Мандри”, гурти “СКАЙ” та “Gypsy Lyre”, Марія Бурмака, Іванка Червінська.

У заходах прийняли участь військовослужбовці військових частин та мешканці міста Чернігова.

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору