Важливо

Спекотний день групи СІМІС «Авдіївка»

555
Мініатюра: Розповсюдження_преси_Донбас_Iнформ_серед_мiсцевих_мешканцiв_н.п.НЕТАЙЛОВЕ

Не дивлячись на літню спеку особовий склад групи Cimic Avdeevka вчора зробив одразу декілька корисних справ.

Так було надано допомогу у забезпечені питною водою місцевим мешканцям у прифронтових населених пунктах Піски та Водяне. Зазначена акція відбулась завдяки допомозі міжнародній гуманітарній організації “Людина в біді”.

Водночас, СІМІС забезпечили пересування представників ГО  “Маріупольська спілка молоді” у населені пункти. Невельське, Нетайлове, Піски та Опитне. Завдяки представникам зазначеної громадської організації мешканці цих населених пунктів, отримали благодійну допомогу у вигляді продуктових наборів.

Також, військові доставили до храму Турковицької ікони Божої Матері у селищі Піски матеріали необхідні для підтримання в належному стані будівель, що знаходяться на території церкви і ведення господарства.

Читайте також:  Робота групи ЦВС в н.п. Кримське та в н.п Біловодську

Не забули СІМІС і про інформаційну складову своєї діяльності тож користуючись нагодою під час зазначених заходів розповсюдили свіжий номер газети “Донбас Інформ” серед цивільних та військовослужбовців.

Забезпечено_координацiю_безпеки_пересування_представникiв_ГО__МАРIУПОЛ_С_КА_СПIЛКА_МОЛОДIрозповсюдження_благодiйноi_допомоги

Забезпечено_координацiю_безпеки_пересування_представникiв_ГО__МАРIУПОЛ_С_КА_СПIЛКА_МОЛОДIрозповсюдження_благодiйноi_допомоги_н.п._ОПИТНЕ.

Забезпечено_координацiю_безпеки_пересування_представникiв_релiгiйноi_органiзацii_для_пiдтримання_храму_Турковиц_коi_iкони_Божоi_Матерi_с._Пiски.

Розповсюдження_преси_Донбас_Iнформ_н.п.ПЕРВОМАЙС_КЕ

Розповсюдження_преси_Донбас_Iнформ_серед_мiсцевих_мешканцiв_н.п.НЕВЕЛ_С_КЕ

Розповсюдження_преси_Донбас_Iнформ_серед_мiсцевих_мешканцiв_н.п.НЕТАЙЛОВЕ

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору