22 Июнь
До дня розповсюдження інформації про ПТСР в Чернігові влаштували безкоштовний кінопоказ української епічної драми “Посттравматична рапсодія”
Новини

До дня розповсюдження інформації про ПТСР в Чернігові влаштували безкоштовний кінопоказ української епічної драми “Посттравматична рапсодія”

70
Мініатюра: 6

За спільної ініціативи офіцерів Управління цивільно-військового співробітництва, ОК “Північ” Збройних Сил України, представників Чернігівського обласного молодіжного центру та громадської організації  “Цивільне співробітництво” був організований безкоштовний кінопоказ української епічної драми “Посттравматична рапсодія”. До перегляду були запрошені військовослужбовці, учасники бойових дій та члени їх сімей, громадські активісти та волонтери. Також всі охочі мешканці мали можливість ознайомитись з фільмом абсолютно безкоштовно.

Екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського розповідає про бійця добробату, що виживши після обстрілу під Іловайськом, пробирається до своїх, а дорогою зустрічає найнеочікуваніших супутників і ворогів з різних часів та епох. Прийшовши до тями, він розуміє що отримав контузію, але не може повірити в те що все побачене йому примарилось.

Картина розкриває тему історичного протистояння та національної ідентичності українців, торкається  суспільних та психологічних проблем, на які актуально звернути увагу саме зараз.

Щиро дякуємо представникам “Всесвітньо-Броварського телебачення”, “Ради ветеранів АТО м. Чернігів” та Чернігівського ОМЦ за популяризацію українського кіно, висвітлення та привернення уваги до проблем сьогодення, в часності посттравматичного стресового розладу на якій страждає чимало захисників України.

1 2 3 4 5 6

Коментарі
Вгору