Новини

У Києві представники СІМІС НАТО тренують своїх українських колег

660
Мініатюра: DSC_1823

У Києві розпочався курс з питань цивільно-військового співробітництва, який для своїх українських колег зі Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби проведуть представники мобільної тренувальної групи з питань цивільно – військового співробітництва Командування об’єднаних сухопутних військ НАТО.

Його метою є ознайомлення слухачів з основними аспектами діяльності структурних підрозділів цивільно-військового співробітництва збройних сил країн-членів НАТО, обов’язками штабних офіцерів цивільно-військового співробітництва під час планування операцій (бойових дій), а також з основами Міжнародного гуманітарного права під час планування та проведення операцій (бойових дій).

До складу цієї групи входять інструктори з Туреччини, Німеччини, Італії та США тож для покращення освітнього процесу та економії часу мовою курсу визначено англійську, що також надасть українським військовим можливість покращити свої знання у цій сфері.

Читайте також:  Запрошуємо на презентацію нового залу очікування для військовослужбовців

DSC_1824

DSC_1826

DSC_1830

DSC_1836

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору