Новини

Книга — кращий подарунок, а українська книга для дітей Донбасу – найкращий спосіб допомогти!

37
Мініатюра: 10

Міністр освіти і науки України  другий рік поспіль передає свої подарунки на день народження  дітям Луганщини та Донеччини. Як і минулого року Лілія Гриневич попросила не дарувати їй особистих подарунків, а надсилати замість них книжки для дітей прифоронтових шкіл Донбасу.

Загалом у міністерську приймальню надійшло чимало книг. Це цікаві, сучасні, українські видання. Сьогодні представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України мали можливість отримати всю цю подарункову літературу особисто від пані Міністра. В найкоротші терміни книги будуть розподілені та доставлені в навчальні заклади по найнеобхіднішим напрямкам зони проведення ООС.

Начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України Олексій Ноздрачов подякував за постійну підтримку та в знак вдячності вручив фірмовий “coin” CIMIC пані Міністру освіти і науки України Лілії Гриневич.

Щиро дякуємо за чудову традицію допомагати, за турботу і опіку підростаючого покоління українців бо майбутнє України виключно за грамотною і освіченою молоддю!!!

1 2 3 4 5 6

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

8 9 10

Коментарі
Вгору