Важливо

СІМІС вручили відзнаку Головнокомандувача Збройних Сил України волонтеру з Івано-Франківщини

362
Мініатюра: зображення_viber_2019-06-26_15-45-16

На засіданні Вигодської селищної об’єднаної територіальної громади офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» за сприяння Долинського РВК та у присутності Голови громади Ярослава Наума та секретаря селищної ради Олександра Данчука було вручено відзнаку волонтеру Тарасу Керницькому, який з початку російської агресії проти України вирішив допомагати підрозділам Збройних Сил України. Ця людина також є керівником ТзОВ «БСТРАНС» і депутатом Долинської районної ради.

За його підтримки за час бойових дій на сході України до військових надійшла велика кількість допомоги саме у ті часи, коли армія цього потребувала як найбільше. І сучасні Збройні Сили України оновились, загартувались в боях з окупантом та вистояли саме завдяки підтримці таких волонтерів, що розуміють – захист Держави спільна справа і тільки разом ми переможемо.

З 2017 року Тарас Іванович ще й долучився до підтримки гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200», розуміючи значимість та важливість роботи, яку проводять військовослужбовці по пошуку, ідентифікації та доставці тіл загиблих воїнів.

Читайте також:  У Києві нагородили переможців фіналу гри Сокіл-Джура

«Саме сьогодні хотілось би відзначити людей місцевої громади, що небайдужі до проблем інших та з чистим серцем приходять на допомогу армії та постраждалому від війни населенню. Тож я маю честь від імені начальника Генерального штабу Збройних Сил України вручити почесний нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України» Тарасу Керницькому. Це дяка за небайдужість та доброту, за підтримку та турботу», — зазначив тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

зображення_viber_2019-06-26_15-11-11

зображення_viber_2019-06-26_17-27-13

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору