Важливо

В Чернігові влаштували безкоштовний кінопоказ патріотичного кіно

500
Мініатюра: 6

За спільної ініціативи офіцерів Управління цивільно-військового співробітництва, ОК “Північ”, представників Чернігівського обласного молодіжного центру та громадської організації  “Цивільне співробітництво” у Чернігові був організований безкоштовний кінопоказ української епічної драми “Посттравматична рапсодія”. На перегляд кінострічки були запрошені військовослужбовці, учасники бойових дій та члени їх сімей, громадські активісти, волонтери та всі охочі мешканці Чернігова.

Екранізація однойменної п’єси Дмитра Корчинського розповідає про бійця добробату, що вижив після підступних ворожих обстрілів під Іловайськом та пробирається до своїх. Дорогою він зустрічає неочікуваних супутників і ворогів з різних часів та епох. Прийшовши до тями, він розуміє що отримав контузію, але не може повірити в те що все побачене йому примарилось.

Картина розкриває тему історичного протистояння та національної ідентичності українців, торкається суспільних та психологічних проблем, на які актуально звернути увагу саме зараз.

Читайте також:  Вітаємо з Міжнародним днем миротворців ООН!

Щиро дякуємо представникам “Всесвітньо-Броварського телебачення”, “Ради ветеранів АТО м. Чернігів” та Чернігівського ОМЦ за популяризацію українського кіно, висвітлення та привернення уваги до проблем сьогодення, а особливо посттравматичного стресового розладу, на якій страждає чимало захисників України.

1

2

3

4

5

6

Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2013
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору