Новини

Порядок допуску кандидатів у народні депутати України до військових частин у районі проведення ООС

619
Мініатюра: 65439730_618896701936283_5122264845743292416_n

Відповідно п.2 статті 74 до Закону України «Про вибори народних депутатів України» у військових частинах (формуваннях), передвиборна агітація обмежується.
Відвідання військових частин (формувань) окремими кандидатами у депутати, їх довіреними особами чи уповноваженими особами партій забороняється.
Зустрічі цих осіб з виборцями організовуються відповідною окружною виборчою комісією спільно з командиром військової частини (формування) з обов’язковим повідомленням не пізніше як за три дні до дня зустрічі всіх уповноважених осіб партій, кандидатів у депутати в одномандатному окрузі, або їх довірених осіб у відповідному одномандатному окрузі.
Порядок допуску на територію району проведення операції об’єднаних сил та її окремі райони визначається “Інструкцією про порядок перебування в районі здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, осіб не залучених та військовослужбовців, працівників правоохоронних органів та інших осіб, які залучаються до проведення таких заходів”, яка затверджена наказом Командувача об’єднаних сил від 26.04.2018 №26.
Відповідно до вимог пункту 2.1 Інструкції допуск до району обмеженого доступу осіб не залучених до заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, здійснюється за рішенням Командувача об’єднаних сил, командирів оперативно-тактичних угруповань та відповідних командирів (начальників) до повноважень яких входить забезпечення дотримання порядку перебування в районах проведення операції об’єднаних сил та на об’єктах, що перебувають під їх охороною (оперативним управлінням) у відповідності до порядку встановленим цією Інструкцією.
Допуск до району забороненого доступу здійснюється на підставі встановлених зразків перепусток, за рішенням КОМАНДУВАЧА об’єднаних сил. Допуск сторонніх осіб до такого району ЗАБОРОНЕНО.
В’їзд до району ведення бойових дій, районів обмеженого та забороненого доступу дозволяється лише через визначені командуванням об’єднаних сил блок-пости.
Просимо врахувати зазначену інформацію з метою недопущення порушення Законодавства України під час підготовки та проведення виборів народних депутатів України в районі проведення операції Об’єднаних Сил.

Читайте також:  Військові та волонтери на Донеччині відсвяткували свята плідною працею
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору