Важливо

У Чернігові військові долучилися до шостого сезону міжнародного проекту для дітей – “Місто професій”

739
Мініатюра: 4-min

06 липня 2019 року у Міському парку культури і відпочинку міста Чернігова  благодійним фондом “Місто професій” було проведено шостий сезон міжнародного проекту, головним акцентом якого стали професії, що пов’язані з технологіями та наукою. Серед представлених професій найбільш популярними вже традиційно стали – рятувальники, поліцейські, лікарі та військовослужбовці.

Офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Північ” було організовано локацію за професією військовослужбовець, де представили молоді та їх батькам виставку зброї, техніки та засобів індивідуального захисту, новітні засоби зв’язку та наочну агітацію щодо престижу військової служби. Усі бажаючи мали змогу приміряти військове спорядження, теоретично та практично ознайомитись зі зразками стрілецької зброї та військової техніки.

Читайте також:  У Краматорську презентували Тимчасовий порядок роботи цивільних осіб з надання гуманітарної допомоги

Кожен учасник отримав посвідчення, куди інструктори внесли запис про успішне проходження «Курсу молодого бійця Збройних Сил України».

1-min

2-min

 

4-min

5-min

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору