Новини

СІМІС презентували виставку “Блокпост пам’яті” в Одесі

40
Мініатюра: 2

За спільної ініціативи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Національного військово-історичного музею України та громадського пошукового об’єднання МАДФ “Цитадель” в День Військово-Морських Сил Збройних Сил України, у приміщенні в Одесі було відкрито інформаційну виставку “Блокпост пам’яті”.

Виставка була представлена у вигляді портретів і особистих речей полеглих захисників України в боротьбі з російським агресором. Пошуковці гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” прийняли активну участь в проведенні інформаційної виставки та розповіли детальніше про експонати. Коли вони знаходили хлопців і після їх ідентифікації повертали рідним то запитували чи можна використати їхні речі, аби в такий спосіб увіковічнити їхню пам’ять. Усі експонати, які зібрали на місцях боїв на Донбасі, переважно в 2014-2015 роках. Речі належать полеглим бійцям ЗСУ, добровольчих батальйонів, підрозділів МВС, СБУ, Нацгвардії.

Виставку відвідало чимало поважних гостей серед яких був присутній Міністр Оборони України Степан Полторак. Військовослужбовці Збройних Сил України також прийшли підтримати “Блокпост пам’яті” адже кожен з них прекрасно знає поки про їх побратимів пам’ятають вони залишаються “назавжди в строю”.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

Коментарі
Вгору