Новини

СІМІС відзначили волонтерів Рівненської обласної ветеранської організації «Побратими»

677
Мініатюра: IMG_9577

Одним з важливих свят у православній традиції є День апостолів Петра та Павла. Їх пам’ять щороку вшановують 12 липня.

Тож цього року стало дуже символічно, що саме у цей день на території Свято-Покровського кафедрального собору Православної церкви України було відзначено волонтерів обласної ветеранської організації «Побратими», які особисто приймали участь у Антитерористичній операції на території Луганської та Донецької областей у складі пошукової групи гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200». Цей проект був започаткований у 2014 році, з початком інтенсивних бойових дій на території України. У той час представники ветеранської організації «Побратими» надали велику підтримку підрозділам оперативного командування «Захід» та гуманітарному проекту зокрема, а згодом і самі прийняли участь у реалізації таких заходів.

          Представники Збройних Сил України — заступник начальника відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва підполковник Михайло Котелевський та офіцери CIMIC ОК «Захід» подякували головам правління ветеранської організації «Побратими» Миколі Кушніру і Ігору Колбу та волонтерам організації Тарасу Прищепі, Василю і Олегу Харламовим та нагородили їх почесними грамотами.

          Також колективу Рівненської обласної державної адміністрація в особі голові Рівненської ОДА Олексія Муляренка за сприяння у виконанні заходів гуманітарного проекту Збройних Сил України «Евакуація 200»  та підтримку обласної ветеранської організації «Побратими» була вручена ікона Ангела Охоронця.

Читайте також:  У Краматорську відбувся фестиваль сім'ї «Щаслива родина – міцна країна»

«Рівненщина активний регіон у підтримці Збройних Сил України та підрозділів гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200», мені приємно мати таких побратимів та колег, я пишаюся рівнянами з активною громадською позицією та маю за честь нагороджувати їх сьогодні», — зазначив підполковник Михайло Котелевський.

IMG_9552

IMG_9575

IMG_9577

IMG_9578

IMG_9586

Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору