Новини

СІМІС подякували Рівненським будівельникам за допомогу

715
Мініатюра: IMG_9548

Будівництво – це відповідальна та корисна справа. Приємно бачити усміхнені обличчя нових власників квартир. Будівельні компанії розуміють, що для того щоб люди раділи життю та спокійно жили у власних оселях — Україні потрібна перемога над агресором та мир у наших домівках. Саме тому, будівельні компанії «Стоград» та  ЖК «На Щасливому» долучилися до підтримки гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200». Протягом трьох років за підтримки меценатів проводиться ремонт техніки гуманітарного проекту, на якій здійснюється евакуація з району військового конфлікту та доправлення тіл загиблих військовослужбовців до місць остаточного поховання, передачі родичам загиблих та вшанування.

Разом з тим колективи компаній підтримують військові підрозділи оперативного командування «Захід», які виконують завдання в районі проведення Операції об’єднаних сил та проведення підрозділами цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» заходів національно – патріотичного та військово – патріотичного виховання молоді. За підтримки компаній навчальні заклади зони відповідальності ОК «Захід» забезпеченні наборами плакатів патріотичної тематики у класи «Захист Вітчизни» та комплектами плакатів «Герої України».

Тож сьогодні представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та офіцери відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» завітали до будівельників зі словами вдячності та пам’ятними подарунками, якими нагородили колектив будівельної компанії  ЖК «На Щасливому» в особі директора Романа Куриса та керівника компанії «Стоград» Іванова Олександра.

Читайте також:  ЄСПЛ виніс важливе рішення щодо полонених українських моряків

«Ми вдячні колективам будівельних компаній за підтримку гуманітарного проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200» та заходів цивільно-військового співробітництва. Ви ті люди, на допомогу яких ми можемо розраховувати постійно у своїй роботі. Адже пошук і евакуація тіл загиблих військовослужбовців Збройних Сил України є важливою та необхідною складовою діяльності СІМІС в той час коли на українській землі йде війна. Низький уклін та щира дяка усім хто підтримує Збройні Сили України», — зазначив заступник начальник відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва підполковник Михайло Котелевський.

IMG_9536

IMG_9546

IMG_9548

IMG_9555

IMG_9556

IMG_9558

IMG_9565

Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору