Новини

Військовослужбовці Чернігівщини та їхні діти прийняли участь у вітрильній регаті “Ігри доброї волі”

331
Мініатюра: 1

12-14 липня 2019 року на Київському водосховищі відбулася  вітрильна регата для яхтсменів-початківців “Ігри доброї волі”. Вперше на старт вітрильних перегонів вийшли військовослужбовці 1-ї окремої танкової Сіверської бригади та їхні діти.

Учасники регати вчилися керувати вітрильниками в рамках реабілітаційної програми “Вихідні з дитиною”, започаткованою громадською організацією “Клуб виховання традицією “Краплинка” у лютому 2019 року.
Начальник відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Північ” Сухопутних військ Збройних Сил України полковник Дмитро Бородавко на урочистому відкритті регати акцентував увагу на продовженні традиції з виховання фізично загартованого та здорового молодого покоління, адже фізичне виховання – це здоров’я нації. Він окремо подякував організаторам програми, благодійникам та всім небайдужим, хто долучився до цієї доброї справи за надану можливість дітям військовослужбовців відкрити для себе простір нових можливостей, особливо у той період, коли їх батьки виконують бойові завдання на сході України.

Читайте також:  Вітаємо з Днем українських миротворців!

Грамотами командувача військ оперативного командування “Північ”, відзнаками та цінними подарунками були нагороджені найактивніші учасники проекту та військовослужбовці 1-ї окремої танкової Сіверської бригади.

3

4

2

5

6

8

1

Влад Тичина
Статті:52

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:52
Коментарі
Вгору