Важливо
Все про: kyiv(533)

За час бойових дій на Донбасі військові медики із Харкова прийняли понад 26 000 учасників бойових дій

300
Мініатюра: IMG_8100

Протягом першого півріччя 2019 року фахівці Військово-медичного клінічного центру Північного регіону надали допомогу понад 1500 бійцям, постраждалих в ході бойових дій на Українському Донбасі. Близько 200 армійців поступили до Харкова із пораненнями, решта – мали травми чи інші захворювання.

За словами командування військово-медичної установи, протягом 2014-2019 років лікарі у погонах прийняли у себе понад 26 000 військовослужбовців різних силових відомств та правоохоронців, які приймали участь у відновлені суверенітету і територіальної цілісності України.

— Буквально щодня до нас прибувають учасники бойових дій, які постраждали в боротьбі з російськими окупантами. Декілька разів на тиждень вертольотом чи літаком доправляють важкопоранених воїнів. Усіх їх зустрічають досвідчені офіцери із безцінним досвідом лікування. Також із постановкою хлопців та дівчат на ноги нам дуже допомагають цивільні колеги із медичних установ Харкова, — розповів начальник ВМКЦ полковник медичної служби Юрій Подолян.

Читайте також:  Вітаємо Військову службу правопорядку у Збройних Силах України з 15-ю річницею створення!

IMG_8112

IMG_8122

Повідомляє «АрміяInform»,  Дмитро Горбунов, Інформаційне агентство м. Харків.

Влад Тичина
Статті:52

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:52
Коментарі
Вгору