18 Июль
У Рівному відкривається новий приватний дитячий садок, який безоплатно прийматиме на виховання дітей учасників бойових дій!
Важливо

У Рівному відкривається новий приватний дитячий садок, який безоплатно прийматиме на виховання дітей учасників бойових дій!

661
Мініатюра: IMG_9555

Дошкільний навчальний заклад має назву «Бебіленд». Він зведений по вулиці Чорновола на території ЖК «На Щасливому» м. Рівне. Будівля зведена з екологічно чистих матеріалів та за новітніми технологіями. «Бебіленд» наразі стане єдиним широкоформатним дитячим дошкільним закладом в усій західній Україні. Основним у його роботі буде логопедично-корекційне спрямування. За допомогою професійних співробітників по ліцензованим програмам діткам допомагатимуть розвивати мовлення та критичне мислення.

Ще однією приємністю від компанії ЖК «На Щасливому» у особі керівника Куриса Романа є те, що діти учасників Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил мають можливість безкоштовно відвідувати приватний дошкільний навчальний заклад, який розпочинає свою роботу з 3 серпня 2019 року.

Читайте також:  Малеча в Мар'їнці та навколишніх селах отримала подарунки від волонтерів, - ЦВС “Мар'їнка”

Дякуємо пану Роману та компанії ЖК «На Щасливому» за турботу та підтримку бійців Збройних Сил України та оперативного командування «Захід» зокрема.

IMG_6993

IMG_6974

IMG_6979

IMG_6977

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору