24 Июль
Розпочато огляд — конкурс на кращий навчальний заклад по напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді
Важливо

Розпочато огляд — конкурс на кращий навчальний заклад по напрямку національно-патріотичного виховання дітей та молоді

516
Мініатюра: зображення_viber_2019-07-22_13-30-07

За спільної ініціативи групи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання оперативного командування «Захід», громадських (волонтерський) організацій директорів навчальних закладів та керівників департаментів освіти, голів обласних (районних) державних адміністрацій та відповідно до рішення Командувача військ оперативного командування «Захід» у областях зони відповідальності оперативного командування «Захід» розпочато огляд — конкурс на кращий навчальний заклад по напрямку національно-патріотичного виховання учнівської молоді.

Пріоритетним напрямком виховання дітей та молоді в національній системі освіти є патріотичне виховання. Актуальність патріотичного та духовного виховання юного покоління зумовлюється процесом формування в Україні громадянського суспільства, становлення єдиної нації.

Патріотизм сьогодні є нагальною потребою і для людей, і для держави, оскільки високий рівень патріотизму громадян забезпечить повноцінний гармонійний розвиток як особистості в державі, так і суспільства вцілому.

Саме тому у зоні відповідальності оперативного командування «Захід» започатковано таку ініціативу.

Під час проведення огляду – конкурсу офіцерами цивільно-військового співробітництва сумісно з представниками військових комісаріатів, територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки областей (районів) та департаментами (управліннями, відділами) освіти буде проведена робота щодо оцінки стану національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді з метою покращення роботи, передачі досвіду та напрацювань викладачів предмету «Захист Вітчизни» у загальноосвітніх навчальних закладах.

Умовами огляду — конкурсу на кращий навчальний заклад за напрямком національно-патріотичного виховання та на кращого викладача предмету «Захист Вітчизни» є наявність патріотичної символіки та атрибутів у школах, кількість випускників, що пов’язали своє майбутнє зі Збройними Силами України, наявність методичної та матеріальної бази у класах «Захист Вітчизни», відповідність її вимогам сучасності та багато інших критеріїв.

Читайте також:  СІМІС влаштували солодкий стіл для вихованців будинку дитини

Вказаний захід триватиме в період  з 12 липня по 25 серпня 2019 року у Рівненській, Волинській, Львівській, Хмельницькій, Тернопільській, Закарпатській, Чернівецькій, Івано-Франківській областях.

На даний час робота щодо організації та проведення огляду-конкурсу офіцерами СІМІС триває у Рівненській, Волинській та окремих районах Закарпатської області де організовано свій індивідуальний підхід до конкурсу. Так у  Волинській області до проведення огляду – конкурсу долучилися Спілка воїнів АТО Волині та Волинська обласна організація Українська Спілка ветеранів Афганістану, учасники яких також є викладачами предмету «Захист Вітчизни».

зображення_viber_2019-07-22_13-18-44

1

6зображення_viber_2019-07-22_13-45-11

4 5

Влад Тичина
Статті:52

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:52
Коментарі
Вгору