Новини

У Києві фахівці МКЧХ провели курс з надання першої допомоги при мінно-вибухових травмах “Blast Trauma Course”

963
Мініатюра: ммм

25-26 липня представники СІМІС прийняли участь в курсі з надання першої допомоги при мінно-вибухових травмах, який проводили фахівці Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

На слухачів курсу чекала насичена дводенна програма, яка включала в себе розгляд мінно-вибухових травм, безпеку і службу екстреного реагування, протоколи надання першої допомоги і евакуації та концепцію польового розподілу поранених. Учасники “Blast Trauma Course” мали чудову можливість розширити свої знання і попрактикувати на тему надання першої допомоги при опіках, контролю дихальних шляхів, зупинки кровоточі, іммобілізації постраждалих. Також отримали колосальні знання щодо щелепно-лицьових, спинно-мозкових травм, травм кінцівок, грудної клітини та черевної порожнини, надання допомоги потерпілим з геморагічним шоком та контролю і зменшення болю.

Після засвоєної теорії та успішно проведеного практичного заняття, на учасників чекало тестування на закріплення пройденого матеріалу, на якому група в повному складі показала позитивні результати і неабияк вразила менторів прекрасною командною грою.

Читайте також:  Вітаємо з Різдвом Христовим!

Щиро вітаємо всіх учасників з успішним завершенням “Blast Trauma Course” та отриманням відповідних сертифікатів ICRC.

Висловлюємо глибоку повагу і вдячність фахівцям Міжнародного Комітету Червоного Хреста і маємо надію на майбутню співпрацю!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору