Новини

Майбутні офіцери СІМІС — курсанти ВІКНУ пройшли практичну підготовку на базі Управління ЦВС ЗСУ

1745
Мініатюра: DSC_2158

Практика — найкращий досвід,  вона є вкрай важливою складовою навчально-виховного процесу у підготовці курсантів вищих військових навчальних закладів, де кожен з них може проявити свої лідерські та вольові якості майбутнього офіцера Збройних Сил України.

В період з 2 по 30 липня на базі Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України пройшов навчальний збір з практичної підготовки курсантів Військового інституту  Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, які навчаються за напрямком цивільно-військового співробітництва.

DSC_2158

Отримати необхідний досвід для своєї майбутньої професії, було одним з основних поставлених завдань. Під час практики курсанти мали чудову нагоду поспілкуватись і перейняти необхідні знання та навички у досвідчених офіцерів Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, які мають досвід виконання завдань в умовах проведення антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, представників гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200», радників та експертів цивільно-військового співробітництва Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.

Читайте також:  Офіційна заява Генерального штабу Збройних Сил України

DSC_2170 DSC_2179 DSC_2196 DSC_2207 DSC_2214 DSC_2218

В ході проведення практичної підготовки всі курсанти проявили особисту витримку та наполегливість в освоєнні азів цивільно-військового співробітництва.

Маємо надію, що отримані знання сприятимуть в подальшому навчанні та проходженні військової служби, дадуть чудову базу для особистого розвитку та в майбутньому стануть запорукою професійності майбутніх офіцерів СІМІС.

DSC_2175

Влад Тичина
Статті:52

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:52
Коментарі
Вгору