Важливо

CIMIC передали книги для навчальних закладів та державних установ Закарпаття

335
Мініатюра: 11

За спільної ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та Українського інституту національної пам’яті, в рамках проведення огляду конкурсу за напрямком національно-патріотичного виховання дітей та молоді, було проведено заходи щодо забезпечення навчальних закладів та державних установ прикордонних районів Закарпатської області літературою національно-патріотичного спрямування.

Начальник управління освіти міста Берегово Едіта Бабяк подякувала за надані матеріали, які будуть передані до навчальних закладів міста та району, а саме: книгу-каталог виставки «Спротив Геноциду», що є каталогом фотодокументальної виставки створеної до 81-их роковин Голодомору, брошуру  «Наша земля проголошує – вона була, є і хоче бути УКРАЇНСЬКОЮ» до 80-річчя незалежності Карпатської України, книгу спогадів військовослужбовців «Усна історія російсько-української війни (2014-2018 роки)», книгу “Дівчата зрізають коси”- це спогади 25 жінок-воячок, оповіді які склали книжку «Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності». Також для учнів навчальних закладів було презентовано інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді настільних ігор «УПА відповідь нескореного народу», «100 років української революції».

Разом з тим у приміщенні Берігівської районної державної адміністрації були розміщені плакати героїв України, які загинули під час російсько-української війни та тих, що продовжують захищати незалежність України.

Читайте також:  Представники ЗС Федеративної Республіки Німеччина передали книги для дітей Чернігівщини

Щиро дякуємо Українському інституту національної пам’яті за надані матеріали. Дана поліграфічна продукція не тільки стане невід’ємною частиною бібліотечних фондів та виховної програми навчальних закладів, а також буде презентована колегам з Угорщини, адже іноземці мають знати про події, що були в Україні, і ті які тривають по цей час. Про шлях становлення України, як незалежної, суверенної держави.

1

2

3

Коментарі
Вгору