Важливо

CIMIC передали книги для навчальних закладів та державних установ Закарпаття

422
Мініатюра: 11

За спільної ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та Українського інституту національної пам’яті, в рамках проведення огляду конкурсу за напрямком національно-патріотичного виховання дітей та молоді, було проведено заходи щодо забезпечення навчальних закладів та державних установ прикордонних районів Закарпатської області літературою національно-патріотичного спрямування.

Начальник управління освіти міста Берегово Едіта Бабяк подякувала за надані матеріали, які будуть передані до навчальних закладів міста та району, а саме: книгу-каталог виставки «Спротив Геноциду», що є каталогом фотодокументальної виставки створеної до 81-их роковин Голодомору, брошуру  «Наша земля проголошує – вона була, є і хоче бути УКРАЇНСЬКОЮ» до 80-річчя незалежності Карпатської України, книгу спогадів військовослужбовців «Усна історія російсько-української війни (2014-2018 роки)», книгу “Дівчата зрізають коси”- це спогади 25 жінок-воячок, оповіді які склали книжку «Майдан від першої особи. 45 історій Революції гідності». Також для учнів навчальних закладів було презентовано інформаційно-просвітницькі матеріали у вигляді настільних ігор «УПА відповідь нескореного народу», «100 років української революції».

Разом з тим у приміщенні Берігівської районної державної адміністрації були розміщені плакати героїв України, які загинули під час російсько-української війни та тих, що продовжують захищати незалежність України.

Читайте також:  Пряма трансляція ІV Міжнародної конференції з питань цивільно-військового співробітництва

Щиро дякуємо Українському інституту національної пам’яті за надані матеріали. Дана поліграфічна продукція не тільки стане невід’ємною частиною бібліотечних фондів та виховної програми навчальних закладів, а також буде презентована колегам з Угорщини, адже іноземці мають знати про події, що були в Україні, і ті які тривають по цей час. Про шлях становлення України, як незалежної, суверенної держави.

1

2

3

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору