Новини

CIMIC допомагають цивільному населенню Донеччини

460
Мініатюра: photo_2019-08-02_14-04-11

Офіцери групи цивільно-військового співробітництва окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України доставили гуманітарну допомогу для дітей Донеччини.

За спільної ініціативи СІМІС та школярів Миколаївського навчального закладу «Клуб юних моряків» була організована благодійна акція по допомозі цивільному населенню Донецької області, яке постраждало від військової агресії Російської Федерації.

Ця допомога є вкрай важливою для родин, які знаходяться в скрутному становищі, адже більшість з них втратили свої домівки, які були зруйновані через обстріли окупаційних військ РФ. Внаслідок чого жителі багатьох населених пунктів були змушені переїхати до міста Маріуполь.

Зібрану допомогу було доставлено найвразливішим верствам населення у місті Маріуполь і селищі Лебединське, було передано засоби першої необхідності, одяг, іграшки, канцелярське приладдя та засоби гігієни.

Читайте також:  На Луганщині триває робота щодо покращення соціального захисту місцевого населення

Щиро дякуємо юним патріотам Миколаєва, які підтримують своїх ровесників та всім небайдужим хто словом і ділом намагається допомогти цивільному населенню Донеччини!

Слава Україні!

фуафуаф (3)

фуафуаф (2)

фуафуаф (1)

Влад Тичина
Статті:118

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:118
Коментарі
Вгору