Новини

Тактична медицина — один з основних етапів підготовки майбутніх CIMIC

1553
Мініатюра: 1

В рамках програми підготовки особового складу груп цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та Національної Гвардії України, чималу увагу було приділено військово-медичній підготовці військовослужбовців.

Практичні заняття були розподілені на два блоки, а саме: заняття з надання першої медичної допомоги, яке люб’язно погодились провести фахівці Товариства Червоного Хреста в Україні і  звичайно ж, з огляду на специфіку проведення курсів, заняття за напрямком тактичної медицини в умовах бойових дій, які провели експерти та радники з питань цивільно-військового співробітництва Збройних Сил Сполучених Штатів Америки.

Заняття видалися напрочуд насиченими та інтенсивними, слухачі розібрали порядок дій при зупинці серця (штучного дихання та масажу серця), зупинці різних видів кровотечі, пневмотораксі, іммобілізації кінцівок при їх переломах та травмуванні, евакуації поранених та умовно відпрацювали їх один на одному.

Майбутні СІМІС отримали нові знання та поновили особисті навички з надання медичної допомоги, що дозволить їм убезпечити себе та оточуючих на майбутнє і дасть необхідну базу для успішного виконання завдань в районі проведення операції об’єднаних сил по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Читайте також:  На "П’ятому каналі" обговорили ситуацію на Донбасі та досвід роботи СІМІС у зоні АТО

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 1

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору