Новини

Військові подякували активістам Франківщини за допомогу

509
Мініатюра: 4234

Співробітництво Збройних Сил України та державних підприємств давня традиція. І тому співпраця відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та представників Державних підприємств лісової галузі є закономірний факт.

Так одним з основних напрямків роботи СІМІС є проведення заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, а лісівники допомагають  втілювати ці заходи в життя у Івано-Франківській області. Саме тому офіцерами відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід»  під час проведення службової наради у  Івано-Франківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства було вручено нагороди найактивнішим лісівникам.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк вручив Почесний нагрудний знак Начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України «За заслуги перед Збройними Силами України» директору ДП «Кутське лісове господарство» Андрію Ониськіву, а Почесну відзнаку командувача військ оперативного командування «Захід» отримали директори державних підприємств Ворохтинського та Вигодського лісових господарств Дмитра Мельник та Олександр Матусевич. Також було нагороджено цінним подарунком директора ДП «Делятинське лісове господарство» Михайла Поповича та грамотами директорів державних підприємств Василя Синитовича та Олексія Фрика.

Читайте також:  ІІ Міжнародна конференція з питань цивільно-військового співробітництва проходить у Києві

В свою чергу колектив ПАТ «Івано-Франківськцемент» в особі директора підприємства Миколи Круця, отримав пам’ятний подарунок від Начальника управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України.

«Дякуємо усім хто долучився до підтримки підрозділів оперативного командування «Захід» —  це представники лісової галузі та приватного підприємства Франківщини, адже тільки спільними зусиллями ми переможемо ворога та побудуємо сильну державу. Надіємося на подальшу плідну співпрацю та участь у наших проектах», — підсумував підполковник Андрій Рисюк.

4196

4213

4234

4299

 

зображення_viber_2019-08-07_15-59-99

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору