Новини

У Києві успішно завершився навчальний курс з цивільно-військового співробітництва

937
Мініатюра: 2

Сьогодні 45 офіцерів Збройних Сил України та Національної гвардії України отримали сертифікати про успішне завершення навчання за програмою курсу цивільно-військового співробітництва, що проходив на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Протягом двох тижнів військові поглиблювали свої знання з цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України, порядку взаємодії зі спільним центром контролю та координації, військовими частинами, правоохоронними органами та органами місцевої влади, основних положень тимчасового порядку перебування осіб, які безоплатно передають товари, лікарські засоби, медичну техніку та вироби медичного призначення, виконують роботи та надають послуги в районі ООС, правил формування стратегії переговорів, стратегічних комунікацій в ООС, психологічної підготовки та протидії бойовому стресу, захисту цивільного населення, психології спілкування, тактичної медицини в умовах ведення бойових дій, основних аспектів проведення військово-патріотичного виховання дітей та молоді, оцінки цивільного середовища, особливостей переміщення автомобільним транспортом в районі проведення ООС, порядку взаємодії з представниками міжнародних організацій та правил поводження з представниками засобів масової інформації в районі проведення ООС.

Читайте також:  «Росія відпрацьовує кібератаки в Україні», – РНБО

Курс вимагав від слухачів неабиякої витримки, належної підготовки та зосередженості на основних етапах виконання програми, з чим весь особовий склад успішно справився.

Знання та навички отримані в ході проведення курсу дали можливість майбутнім СІМІС відчути актуальність та нюанси роботи в складі груп цивільно-військового співробітництва.

Вітаємо з успішним завершенням курсу та бажаємо, щоб набутий досвід та навички в майбутньому тільки нарощувались і допомагали у вирішенні складних службових питань.

1

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору