19 Август
21 серпня відбудеться відкриття VI Щорічної зустрічі загонів швидкого реагування Червоного Хреста України
Важливо

21 серпня відбудеться відкриття VI Щорічної зустрічі загонів швидкого реагування Червоного Хреста України

476
Мініатюра: ross

У середу, 21 серпня, відбудеться відкриття VI Щорічної зустрічі загонів швидкого реагування, де зберуться на навчання та підвищення навичок та умінь члени загонів з усієї України. Загони швидкого реагування діють у Червоному Хресті України з 2013 року і створені з числа волонтерів. Мета їхньої діяльності – надавати допомогу населенню, яке постраждало внаслідок надзвичайних ситуацій техногенного, природного та соціального характеру, а також проводити профілактичні заходи з попередження надзвичайних ситуацій (на даний момент у різних областях України діють 22 загони).

Мета події – підвищення потенціалу загонів Червоного Хреста під час реагування на надзвичайні ситуації. Загальна кількість учасників – близько 100 осіб.

У цей день навчання буде проходити на 5-х станціях. Одна з них – симуляція «Вибух у житловому будинку». Волонтери будуть відпрацьовувати евакуацію постраждалих з-під завалів і надання їм першої допомоги. Щоб створити реалістичну картину надзвичайної ситуації, волонтери використовуватимуть грим (для імітації поранень, травм тощо), дим-машину, професійне рятувальне обладнання та інші необхідні матеріали.

Інші навчальні станції – це використання нош-скетів, транспортування в умовах задимлення, особливості використання спорядження, використання напівщитів при ДТП.

Після симуляції буде проведена екскурсія на острів «Король», де встановлений табір тимчасового розміщення постраждалих.

Читайте також:  Керівники навчальних закладів Рівненської та Чернівецької областей разом з військовими шукали спільні шляхи вирішення питань виховання молоді

Запрошуємо відвідати видовищну подію, яка має на меті важливу соціальну мету – забезпечення безпеки населення України. Під час події  Ви зможете поспілкуватися з керівництвом Червоного Хреста України, представниками Міжнародної Федерації Товариств Червоного Хреста і Червоного Півмісяця, Міжнародного Комітету Червоного Хреста, а також волонтерами Товариства, які щоденно виконують високу місію забезпечення безпеки під час надзвичайних ситуацій в різних куточках України.

Місце і час: 21 серпня, база «Острівець», с. Рудики, Обухівський район, Київська область, 12-00. За потреби, буде організовано трансфер від Національного комітету ТЧХУ (Пушкінська, 30, – 11.00)  або від м. Видубичі.

Контактна особа: Марія Єрьоменко, начальник відділу інформації Товариства Червоного Хреста України, тел. +38 066 722 27 17.

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору