Важливо

У Рівному пройшла 30-та урочиста церемонія нагородження орденом «Народний Герой України»

771
Мініатюра: 7

17 серпня, на літній естраді у парку імені Тараса Шевченка м. Рівне відбулась 30-та урочиста церемонія нагородження орденом «Народний Герой України». Це українська недержавна нагорода, запроваджена в 2015 році для відзначення бійців, медиків і волонтерів.

Цього разу на вручення нагороди було запрошено колектив гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” на чолі з начальником Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковником Олексієм Ноздрачовим.

Визначним є те, що у вересні 2019 року гуманітарний проект Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200” відзначить п’яту річницю створення. На даний час, в рамках його реалізації, пошукові групи вивезли з району бойових дій більше 1700 тіл загиблих. За весь період антитерористичної операції та операції об’єднаних сил у Збройних Силах України було обліковано 525 зниклих безвісти, на сьогоднішній день серед них залишається 70 військовослужбовців. Ця робота надзвичайно важка, особливо в морально-психологічному плані, саме тому підтримка і визнання українським народом відіграє вкрай важливу роль в житті “пошуковців” гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”.

Читайте також:  Знайомство із Старобільськом і його чудовими мешканцями

Слава Україні! Героям Слава!

1 2 3 4 56 7 8

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору