Новини

Привітання з Днем Державного Прапора України!

296
Мініатюра: prapor-1

Керівництво та особовий склад Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України щиро вітає всіх з Днем Державного Прапора України!

Прапор — це наша незалежність, наш дух, честь і наша слава. День Державного Прапора — це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий і героїчний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Патріотизм, любов до Батьківщини, почуття національного єднання народжується в наших серцях, коли звучить Державний Гімн і майорить Державний Прапор.

Бажаємо всім нам бути гідними пам’яті наших предків, які тяжкою працею, здоров’ям, а деколи і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!

Читайте також:  Реформоване продовольче забезпечення працює і у польових умовах

Зі святом вас, дорогі українці!

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору