Важливо

Сьогодні Дзвін Пам’яті лунав протягом 39 хвилин

651
Мініатюра: дзвін памяти

Дзвін Пам’яті не змовкав 39 хвилинСьогодні у Міністерстві оборони України під час ранкового церемоніалу вшанування загиблих військовослужбовців Дзвін та салютні постріли пролунали 223 рази.

Про це повідомляє сайт Міністерства оборони України

У Міністерстві оборони України відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті Захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. Участь у щоденному церемоніалі вшанування воїнів, які віддали свої життя за Батьківщину, взяв Президент України Володимир Зеленський.

Він разом з Міністром оборони Степаном Полтораком, начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗС України генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком, міністром МВС Арсеном Аваковим та головою РНБО Олександром Данилюком поклав квіти до Пам’ятного дзвону та біля Книги пам’яті. Вшанувати полеглих воїнів прийшло багато їхніх родичів і побратимів.

Слід зазначити, що відсьогодні в Залі пам’яті загиблих Захисників України зачитуватимуть імена з двох Книг пам’яті. До Книги пам’яті, в яку занесені імена загиблих воїнів Збройних Сил, додали Книгу пам’яті, де записані імена загиблих з інших силових відомств України. Тож надалі щоранку у Міністерстві оборони України під час ушанування полеглих бійців згадуватимуть імена всіх загиблих Захисників України.

Читайте також:  На Луганщині діти з малозабезпечених сімей отримали від благодійників шкільну форму

29 серпня — найтрагічніший день в історії нашого війська. 39 хвилин не змовкав Дзвін та лунали салютні постріли. Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав 223 рази.

Дзвоном та військовим салютом вшанували пам’ять 147 воїнів Збройних Сил та 76 військовослужбовців інших силових відомств України.

Фото: офіційне інтернет-представництво Президента України.

Коментарі
Вгору