Новини

Нові обрії спільного гуманітарного проекту українських військових та французьких благодійників

941
Мініатюра: DSC_2541

Сьогодні за дорученням начальника Генерального штабу ‒ Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Руслана Хомчака,  заступник начальника Генерального штабу генерал-лейтенант Сергій Наєв зустрівся  з керівником гуманітарного проекту Асоціації “Медична та благодійна допомога Франція – Україна” Діаною Дольс.

Цей захід відбувся у рамках започаткованої під час виконання  генерал-лейтенантом Сергем Наєвим обов’язків Командувача ООС Стратегічної гуманітарної ініціативи “Допомога Схід”, яка стала початком співробітництва між Збройними Силами України та Асоціацією “Медична та благодійна допомога Франція – Україна”.  Метою зустрічі була координація спільних дій та обговорення перспектив подальшої співпраці щодо продовження підтримки цивільного населення, що страждає від збройної агресії Російської Федерації на сході України та надання допомоги військовим і цивільним медичним та соціальним закладам що знаходяться у районі проведення операції Об’єднаних сил із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі та стримування збройної агресії Російської федерації у Донецькій і Луганській областях .

Читайте також:  ВІТАЄМО З ВЕЛИКОДНЕМ!

На завершення зустрічі генерал-лейтенант Сергій Наєв подякував Діані Дольс за плідну співпрацю, особисту громадську позицію та підтримку українського народу під час захисту суверенітету та територіальної цілісності України.

DSC_2524

DSC_2525

DSC_2541

DSC_2549

DSC_2555

????????????????????????????????????

 

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору