Важливо

«Дуже приємно, що діючи військові не забувають нас – ветеранів»

507
Мініатюра: viber_image11

Днями  в рамках дня селища Володимирець, що на Рівненщині, відбувся обласний фестиваль народної творчості «Спасова борода». Десятки творчих колективів, майстри народного мистецтва, дитячі атракціони, співоча сцена та безліч інших принад організували для жителів населеного пункту.

За ініціативи Володимирецької громадської організації «Ветеранська спілка учасників АТО та захисників Вітчизни» яку очолює капелан-волонтер Микола Юрах до проведення свята долучилися і підрозділи оперативного командування «Захід». В рамках проведення свята було організовано показ військової техніки та озброєння. Військові ознайомили малечу з тактико-технічними характеристиками техніки та запропонували особисто спробувати себе у ролі захисника. Представники громадської організації під супровід патріотичної пісні пригощали всіх охочих солдатським кулішом приготовленим власноруч.

Також, під час свята представниками  відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та представниками Ветеранської спілки було проведено нагородження почесними грамотами командувача військ оперативного командування «Захід» учасників Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

«Дуже приємно, що діючи військові не забувають нас — ветеранів. Всі нагороджені учасники АТО пройшли через горнило війни і при необхідності готові стати на захист територіальної цілісності та державного суверенітету України, так як це зробили в 2014 році. Ці хлопці – це гордість нашого селища. Наша громадська організація на даний момент займається напрямком військово-патріотичного виховання молоді. І  цей захід тому підтвердження. Це початок плідної співпраці з оперативним командуванням «Захід» по вихованню справжніх захисників України.», — підсумував капелан Микола Юрах.

Читайте також:  Близько 60 тонн гуманітарної допомоги для мешканців Луганської області привезли із Рівненщини

viber_imag2e

viber_image

viber_image1

viber_image3

viber_image4

viber_image5

viber_image7

viber_image8

viber_image11

viber_image12

viber_image13

Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2009
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору