Новини

На Закарпатті відкрили меморіальний знак Малого Державного Гербу України

561
Мініатюра: DSC_2833

Сьогодні у місті Берегово Закарпатської області на території Берігівської ЗОШ I-III ступеня, з нагоди початку нового навчального року відбулася церемонія урочистого відкриття меморіального знаку Малого Державного Гербу України. Слід зазначити, що це перший меморіальний знак Малого Державного Гербу України, якій був встановлений на Закарпатті у рамках патріотичної акції ініційованої СІМІС оперативного командування «Захід» «Я знаю. Я українець!».

Це стало можливо завдяки спільної ініціативи Командувача військ оперативного командування «Захід» генерал – лейтенанта Олександра Павлюка, Начальника Управління Служби безпеки України в Закарпатській області полковника Івана Рудницького, Голови  Закарпатської обласної державної адміністрації Ігоря Бондаренка, заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимира Бондара, Громадської організації «Рівненська обласна ветеранська організація «Побратими». Знак було виготовлено та безпосередньо встановлено завдяки державному підприємству «Берегівське лісове господарство» у особі Богдана Шойного та рекламного агентства «Атлант плюс» в особі Олександра Рябикова.

Також під час заходу відбулося вручення почесної  відзнаки  від Командувача військ оперативного командування «Захід» родині загиблого Захисника України Володимира Бричака та почесних грамот учасникам війни на Сході України, які отримали їх діти.

«Шановні учні – ви майбутнє нашої держави! Ви знаєте  що незалежній Україні вже 28 років і весь цей час ми маємо власні державні символи але наша історія бере свій початок із сивої давнини. І вже за часів княгині Ольги, на сході України на території нинішньої Луганської області вперше було визнано тризуб, як Герб! Наш з Вами тризуб символізує волелюбність нашої нації та підкреслює патріотизм та любов до нашої землі! Володимир Великий,Іван Сірко,Пилип Орлик, Максим Кривоніс – діяльність цих історичних постатей є підтвердженням моїх слів»,- зазначив під час виступу виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування “Захід” підполковник Андрій Рисюк.

Читайте також:  СІМІС завжди шукають шляхи для взаєморозуміння та співпраці

Закінчуючи захід представники Збройних Сил України та місцевих органів самоврядування поклали квіти до пам’ятнику Кобзарю.

DSC_2773

DSC_2778

DSC_2787

DSC_2790

DSC_2795

DSC_2804

DSC_2809

DSC_2815

DSC_2820

DSC_2829

DSC_2833

DSC_2843

DSC_2845

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору