Важливо

Особлививий День знань за участі «штормових беретів» організували СІМІС на Донеччині

205
Мініатюра: 10

Сьогодні в Україні початок нового навчального року — День знань. Представники цивільно-військового співробітництва та військовослужбовці окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України, які сьогодні боронять східні рубежі нашої держави, привітали школярів з цим святом та провели уроки мужності і патріотизму в прифронтових школах Сартани, Виноградного, Талаківки, Кременівки та Кам’янського, що на  Донеччині.

Традиційно урочистості розпочалися з виконання Державного Гімну України. Директори шкіл привітали учнів, їхніх батьків та вчителів із початком нового навчального року. Шкільний рік для всіх повинен стати творчим, цікавим та продуктивним. На лінійці присутні вшанували хвилиною мовчання  героїв, які загинули у боротьбі за незалежність України.

Морські піхотинці поділись історіями зі свого життя, розповіли про події на фронті та закликали бути не байдужими до того, що відбувається в нашій країні. Крім того, “штормові берети” пояснили учням алгоритм дій у різних небезпечних обставинах та нагадали про небезпеку мін і боєприпасів.

Читайте також:  СІМІС стали учасниками флешмобу «Усиновлення – це любов назавжди»

Уроки мужності та патріотизму прививають молодому поколінню любов до рідного краю, формують переконання у нетлінності духовних скарбів народу, спонукають учнів до усвідомлення ними необхідності бути корисними своїй державі та виховують повагу до героїв-захисників нашої Батьківщини.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

Влад Тичина
Статті:69

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:69
Коментарі
Вгору