5 Сентябрь
На Луганщині СІМІС зустрілися з представниками місцевого осередку Громадської організації молоді «Пласт»
Важливо

На Луганщині СІМІС зустрілися з представниками місцевого осередку Громадської організації молоді «Пласт»

268
Мініатюра: IMG-20190901-WA0000

Цими дня офіцери Об’єднаного центру ЦВС м. Сєвєродонецьк мали зустріч з представниками місцевого осередку Громадської організації молоді «Пласт», станиця «Сєвєродонецьк». З його діяльністю нас ознайомили станична, референт УНП, пластова сеньйора праці  Неля Ковальчук, а також писар Єгор Вітряк.

Пластова станиця «Сєвєродонецьк» сприяє всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню місцевої молоді, майбутніх провідників суспільства на ідейних засадах «Пласту» та на засадах християнської моралі.

Пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчанні через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, пізнанні природи, підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді, сприяє всебічному розвитку дитини та формує основу майбутнього пласту української інтелігенції.

Читайте також:  У Збройних Силах України запроваджуються єдині підходи складових сектору безпеки і оборони щодо захисту цивільного населення

В ході зустрічі було обговорено напрямки подальшої співпраці. А в завершені бесіди військові побажали пластунам бути:

Сильним розумом та тілом,
Красним душею,
Обережним у своїх задумах та планах,
Бистрим у думках та ділах!

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору