10 Сентябрь
«Своїх не кидаємо!» Звільнені українські моряки зібрали гроші на допомогу росіянину засудженому за їх підтримку
Новини

«Своїх не кидаємо!» Звільнені українські моряки зібрали гроші на допомогу росіянину засудженому за їх підтримку

2786
Мініатюра: 5d77deb1995f1

Звільнені з російського полону українські моряки зібрали гроші для засудженого нещодавно російським режимом на 4 роки таборів за фіктивними звинуваченнями російського волонтера Костянтина Котова, який їм допомагав поки вони перебували у полоні .

Про це повідомив адвокат Микола Полозов.

«Коли ти знаходишся у в’язниці, практично на самоті, оточений чотирма стінами, в кам’яному мішку, будь-яка звісточка з волі стає цілою подією. В умовах тотальної ізоляції такими вісточками з волі для військовополонених українських моряків були передачки, які раз на два тижні передавала Вікторія Івлєва і її помічники. Ця підтримка для моряків була неоціненною. Думка про те, що вони не забуті, що на волі є люди, які піклуються про них, дозволяла морякам стійко і гідно переносити тяготи і позбавлення полону. Одним з людей, які допомагали морякам передачами, є Костянтин Котов «, – написав він на своїй сторінці в Facebook.

За словами Полозова, довгі місяці перебування моряків у полоні Костя Котов допомагав Вікторії збирати морякам передачки, приходив до них на суди, стояв у пікетах на підтримку військовополонених і політв’язнів українців і кримських татар.

«У серпні Котов був затриманий і обвинувачений за статтею 212.1 КК РФ – репресивною статтею, придуманою російською владою для тих, хто намагається реалізувати конституційне право на свободу зібрань. Для тих, хто мирними способами виступає проти несправедливості влади. Зі швидкістю сталінських трійок, буквально за тиждень. Просто за те, що не промовчав», – зазначив він.

Коли українських моряків звільнили, вони дізналися, що волонтера Котова посадили.

Читайте також:  У Києві нагородили офіцерів Управління цивільно-військового співробітництва

«І вони, як і раніше сам Костя, не змогли промовчати і залишитися осторонь. Сьогодні звільнені українські моряки зібрали гроші і попросили мене передати їх Вікторії Івлєвій, щоб вона розпорядилася ними на допомогу і підтримку російському політв’язню Костянтину Котову. В знак вдячності та подяки за його підтримку в той момент, коли вони самі перебували в тюрмі «, – написав Полозов.

Суму в розмірі 12 400 українських гривень і 25 850 російських рублів адвокат повезе в Москву і передасть Вікторії Івлєвій.

«Девіз українських військових моряків -» Своїх не кидаємо!» — в повній мірі відноситься і до Кості Котова.

Свободу Костянтину Котову!», – підсумував Полозов.

Олексій Мазепа
Статті:1982
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1982
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору