Важливо

У Лебединському морські піхотинці побували на прем’єрному показі фільму «ТОЛОКА»

450
Мініатюра: photo_2019-09-15_11-16-45

За участі офіцерів цивільно-військового співробітництва окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України та групи «Бердянське» був організований показ українського історичного фільму, екранізації Шевченкового вірша «У тієї Катерини хата на помості»,-«Толока»Михайла Іллєнка. Прем’єрний показ стрічки відбувся 12 вересняу Лебединському сільському центрі культури, дозвілля та спорту.

«У фільмі йдеться мова про жінку, яка пообіцяла свою прихильність тому, хто визволить із турецької неволі її брата. Як виявилося згодом, не брата, а коханого. За цю брехню у Шевченківській Катерині відрубали голову, але в нашій екранізації вона не помре від шаблі ревнивого козака. Натомість доживе до старості та народить доньку» — розповідаєМихайло Іллєнко.

«Дія стрічки охоплює понад 400 років і 14 важливих фрагментів історії України.  Фільм являє собою не лише екранізацію Шевченкового вірша «У тієї Катерини хата на помості». Він виходить за межі поезії із розширенням біографій дійових осіб до масштабів історичних узагальнень від часів козаччини до сьогодення. «Толока» не ілюструє історію України, а фокусує увагу саме на кармі вітчизняної історії, щоб врешті-решт допомогти змінити її», — додає режисер.

Читайте також:  СІМІС допомогли створити святкову атмосферу у Київському Центрі допомоги “Місто щасливих дітей”

Слід зауважити, що на прем’єрний показ національного художнього фільму були запрошені, як українські захисники, так і місцеві жителі селища Лебединське.

Після завершення перегляду присутні мали нагоду поспілкуватися з творцями кінострічки та подякувати за вагомий внесок у розвиток вітчизняного кінематографу.

photo_2019-09-15_11-16-52

Коментарі
Вгору