Важливо

Представники МКЧХ провели семінар для морських піхотинців

263
Мініатюра: DSCN3974

На минулому тижні, 25-27 вересня, у Маріуполі представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста провели семінар для військовослужбовців окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України.

Морські піхотинці мали можливість розширити свої теоретичні знання з історії створення Комітету, дотримання норм Міжнародного гуманітарного права та розглянути пріоритети співпраці України з МКЧХ.

«Місія Міжнародного Комітету Червоного Хреста забезпечує допомогу постраждалим від збройного конфлікту на сході України. Організація має ряд програм, які залишаються майже не змінними. Наприклад, відновлення житла. Це може бути, як ремонт пошкодженого житла, так і повне відновлення зруйнованого будинку. Здійснюється допомога у відкритті малого бізнесу та фінансових виплатах населенню, роздача гігієнічних і продуктових наборів, а також забезпечення паливними брикетами в опалювальному сезоні», —   розповідає Жан Ворнет.

Читайте також:  Викладач однієї зі шкіл Закарпаття отримав відзнаку начальника Генерального штабу ЗСУ

«Взаємодія представників Комітету з групою цивільно-військового співробітництва бригади дає нам можливість володіти реальною  обстановкою  на лінії зіткнення, безперешкодно пересуватись по блокпостам та населеним пунктам», — додає делегат МКЧХ.

DSCN3958

DSCN3967

DSCN3974

DSCN3979

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору