Важливо

Морські піхотинці провели уроки мужності та патріотизму в прифронтових школах Донеччини

165
Мініатюра: 9

З нагоди Дня Захисника України, 10-11 вересня, за організації групи цивільно-військового співробітництва окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України морпіхи провели уроки мужності та патріотизму в прифронтових школах Донецької області.

14 жовтня в Україні відзначають День захисника України, Покрови Пресвятої Богородиці та День Українського козацтва. З 2015 року цей день є офіційно державним святом. Морські піхотинці розповіли учням про свята, які відзначають 14 жовтня і чому вони дуже тісно пов’язані між собою.

Крім того, досвідчені санітарні інструктори провели заняття з тактичної медицини. Вони продемонстрували вихованцям навчальних закладів алгоритм надання невідкладної допомоги потерпілим при різних видах поранень, уражень і травмувань. Кожен присутній спробував себе в ролі як рятівника, так і потерпілого.

Читайте також:  СІМІС допомагають виховувати майбутніх захисників Вітчизни

«Для правильного і швидкого надання медичної допомоги собі чи товаришу під час поранення, слід усі свої уміння довести до автоматизму, — розповідає сержант Андрій Діхтяренко. — Головною метою подібних тренінгів є закріплення учнями знань та відпрацювання практичних навичок».

1 2 3 4 5 6 7 8 9

Влад Тичина
Статті:115

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:115
Коментарі
Вгору