Новини

Калейдоскоп мужності на Донеччині

242
Мініатюра: 19

В центрі культури та дозвілля імені Леоніда Бикова міста Краматорськ, з нагоди Дня захисника України, Дня українського козацтва та свята Покрови відбувся фестиваль «Калейдоскоп мужності».

До заходу залучились військовослужбовці різних силових структур зі складу Об’єднаних сил, молодь, мешканці та гості міста.

Перед концертом малеча весело гомоніла навколо виставленої для показу військової техніки та з цікавістю залазила в середину броньованих машин.

Під час урочистої частини заходу заступник начальника штабу операції Об’єднаних сил зі стратегічних комунікацій полковник Дмитро Бородавко привітав присутніх з прийдешнім святом та наголосив, що Покрова пресвятої матері Божої завжди оберігала захисників української землі, побажав молоді та їхнім сім’ям успіхів, мирного неба, а головне, не мати втрат ні в цивільному житті, ні на службі. Він зазначив що святкова зустріч стала можливою завдяки дружній та плідній співпраці з організаціями, які дійсно переймаються національно-патріотичним вихованням громади Краматорська та нагородив відзнакою командувача Об’єднаних сил військового капелана  Василя Іванюка та волонтера Марію Іванюк.

Читайте також:  Мешканці міста Синельникове передали на передову «теплу» допомогу

Тепла сонячна погода сприяла проведенню фестивалю, так як на гостей чекала насичена програма для дітей, безліч майстер-класів, консультації сімейних фахівців та козацький куліш на завершення.

1

2

3

4

IMG_4392

IMG_4396

5

6 8 9 11 12 13 14 15 16 17 18 19

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору