Новини

На кордоні з Республікою Білорусь урочисто відкрито чотириметровий пам’ятник Тризубу

450
Мініатюра: DSCN1400

Тризуб – це символ віри, сили та незалежності. Він був знаком боротьби за свободу у ХХ столітті та врешті став Малим Державним гербом незалежної України.

Тому символічним є те, що 14 жовтня у День Захисника України за спільної ініціативи Командувача військ оперативного командування «Захід», Голови Рівненської Обласної Державної адміністрації Віталія Коваля, Громадської організації «Рівненська обласна ветеранська організація «Побратими»» в особі волонтера Ігора Колба на відстанні близько двохсот метрів від державного кордону з Республікою Білорусь «КПП Прикладники — Зарічне — Дубровиця» урочисто відкрито чотириметровий пам’ятник Тризубу. У встановленні пам’ятного знаку сприяло ДП «Зарічницьке лісове господарство» в особі Сергія Киркевича.

DSCN1454

На урочистому відкритті пам’ятного знаку були присутні представники оперативного командування «Захід», Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, органів державної влади та місцевого самоврядування та місцеві мешканці.

«Громадська організація «Рівненська обласна ветеранська організація «Побратими»» вже довгий час співпрацює з представниками цивільно-військового співробітництва у напрямку національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання і саме сьогоднішній захід є цьому підтвердженням. Завдяки спільній роботі та ініціативі ми втілили задумане. Ця подія є знакова та символічна. Державний символ встановлено на перетині державного кордону і він зустрічатиме усіх гостей нашої держави.  Дякую усім за сприяння та допомогу у проведенні заходу.» — зазначив заступник начальника відділу пошукової роботи Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Михайло Котелевський.

Читайте також:  Естонські журналісти розкажуть Європі про війну в Україні

DSCN1427

Влад Тичина
Статті:121

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:121
Коментарі
Вгору