Новини

У Києві розпочався курс цивільно-військового співробітництва

1361
Мініатюра: DSC_2947

21 жовтня на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського розпочався курс цивільно-військового співробітництва.

Військовослужбовці Збройних Сил України та Національної Гвардії України пройдуть відповідну підготовку для подальшої заміни особового складу груп цивільно-військового співробітництва операції об’єднаних сил по здійсненню заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.

Для слухачів спланований інтенсивний курс підготовки на якому вони поглиблять знання щодо організації цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України, призначення та завдань підрозділів ЦВС, порядку взаємодії, проведення пошукових заходів, евакуації та транспортування тіл (загиблих) військовослужбовців ЗСУ, нормативно-правової бази діяльності груп ЦВС, правил формування стратегії переговорів, стратегічних комунікацій в ООС, психологічної підготовки та протидії бойовому стресу, захисту цивільного населення, психології спілкування.

До проведення навчального курсу залучені фахівці Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, Національної Гвардії України, представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, інструктори з психологічної підготовки та представники Генерального штабу Збройних Сил України.

DSC_2962DSC_2951DSC_2937DSC_2950DSC_2953DSC_2935DSC_2955DSC_2947DSC_2943

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору