Новини

У Закарпатській області завершилися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними

269
Мініатюра: IMG_7595

У Закарпатській області завершилися навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними. Збори проводились у Ужгородському, Мукачівському Іршавському, Виноградівському та Хустському районах. Усього до навчань залучили понад 2000 тисячі бійців. У зборах приймали участь викладачі предмету «Захист Вітчизни», освітяни, представники органів державної влади, державних підприємств та організацій.

IMG_7598Командувачем військ оперативного командування «Захід» спільно з головою Закарпатської обласної державної адміністрації Ігорем Бондаренко відзначено кращих бійців за результатам проведення навчальних зборів.

IMG_7595Тимчасово виконуючий обов’язки начальника відділу цивільно-військового співробітництва управління оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк нагородив кращих бійців які приймали участь у зборах. Почесними відзнаками Командувача військ оперативного командування «Захід» під час урочистостей у місті Ужгород та Хуст нагороджено учасників бойових дій на Сході нашої держави старшого сержанта Морожі Олексія та молодшого сержанта Егрі Степана.

IMG_7596IMG_7601Грамоти та пам’ятні подарунки Командувача військ оперативного командування «Захід» отримали решту учасників зборів, серед яких викладач предмету «Захист Вітчизни» Ганичівської ЗОШ I-III ступенів Тячівського району Закарпатської області Михайло Немеш та голова Кушницької сільської ради Штефко Михайло.

Читайте також:  У Сєвєродонецьку обговорили перспективи євроатлантичної інтеграції України

IMG_7606На заходах нагороджено посмертно Почесними відзнаками Командувача військ оперативного командування «Захід» бійців, що загинули на Сході нашої держави захищаючи державний суверенітет України. Це солдат Попович Роланд Стефанович та Бричак Володимир Володимирович. Нагороди отримали батьки Героїв.

зображення_viber_2019-10-02_15-20-08IMG_7593Герої не вмирають, вони вічно житимуть у нашій пам’яті!

Влад Тичина
Статті:107

Влад Тичина

Офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Влад Тичина
Статті:107
Коментарі
Вгору