1 Ноябрь
Українські військові передали чергову партію гуманітарної допомоги до Краматорського пологового будинку
Новини

Українські військові передали чергову партію гуманітарної допомоги до Краматорського пологового будинку

376
Мініатюра: IMG_63866386

Діти Донбасу — це діти України, вони мають  народжуватися  та виростати здоровими — стратегічна гуманітарна ініціатива військових «Допомога Схід»

За часи  проведення операції об’єднаних сил представники цивільно-військового співробітництва вже втретє передають  цільову гуманітарну допомогу медичного призначення до Краматорського пологового будинку.

IMG_6325Загальна вартість  переданих за цей період матеріальних цінностей  перевищує 630 тис грн. Цього разу до медичного закладу передано  медичні меблі,  медикалізовані ліжка, ортопедичні матраци, засоби гігієни, одяг для медперсоналу, одноразові медичні інструменти — на загальну суму 255 тисяч гривень. Все це стане в нагоді як лікарям так і пацієнтам.

IMG_6388Краматорський пологовий будинок приймає пацієнтів не тільки з Краматорську, а також із Мар’їнки, Авдіівки, Красногорівки, Світлодарська та інших населених пунктів прифронтової зони.  Саме тому українські військові опікуються цим медичним закладом.

IMG_6385«Діти Донбасу — це діти України. Вони мають  народжуватися  та виростати здоровими. Бо саме цим дітям жити та працювати у оновленій, вільній Україні, незалежність якої  тут, на Донбасі,  ціною свої  життів боронять українські військові» — наголосив координатор стратегічної гуманітарної ініціативи «Допомога Схід», офіцер цивільно-військового співробітництва Борис Кутовий.

IMG_63866386Довідково:

Стратегічну ініціативу «Допомога Схід», як багатопрофільну та різнопланову програму цілеспрямованих дій щодо допомоги мирним мешканцям Донецької та Луганської областей, було започатковано у травні 2018 року генерал-лейтенантом Сергієм Наєвим на посаді Командувача об’єднаних сил. У цьому році проект «Допомога Схід» підтриманий начальником Генерального штабу — Головнокомандувачем ЗСУ генерал-лейтенантом Русланом Хомчаком. У роботі приймають участь військові підрозділи, військово-цивільні адміністрації, гуманітарні, транспортні та благодійні організації. Проект розроблений та координується військовими і впроваджений за допомогою Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (голова ради Леонід Костюченко) та французької Асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (керівник Діана Дольс). У роботі проекту приймає участь БО «Благодійних фонд Варнави», (Володимир Любовецький).

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору