Новини

На Луганщині відбувся концертний тур «Український Схід»

573
Мініатюра: DSCN0124

9 листопада 2019 року група цивільно-військового співробітництва оперативно – тактичного угруповання «Північ» супроводжувала невеличкий концертний тур Луганщиною в рамках проекту Міністерства культури України «Український Схід».

Творча група, ядро якої складали вокалісти  київської групи «ГуляйГород» (GG ГуляйГород)  Ірина Барамба та Анастасія Філатова і самобутній співак із Закарпаття Джонич, цього дня відвідала Сєвєродонецьку обласну школу – інтернат, Луганський обласний військовий ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою. Кадетський корпус ім. героїв Молодої гвардії, м.Кремінна, та один із підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Північ» в с. Білогірівка Попаснянського району.

Як правило, концерт розпочинався з виконання пісень Джоничем, який вміло «заводив» публіку, а виконання традиційних українських пісень у поєднанні з інструментальними награваннями з EDM (данс та електро стилями) ГуляйГорода просто піднімали глядачів з місць та «пускали» їх у танок.

У кожному з місць, де цього дня працювали артисти, гостинні господарі знайомили їх зі своїм побутом, досягненнями, іноді ділились проблемами.

Так, наприклад, викладачі та вихованці школи – інтернату здивували гостей своєю любов’ю до сучасної української пісні та  вмінню виходити з будь яких скрутних ситуацій, військовий ліцей у Кремінній – матеріально – технічною базою, зовнішнім виглядом та дисциплінованістю ліцеїстів, а воїни – артилеристи – вмінням не тільки воювати, але й цінувати прекрасне.

Читайте також:  У Києві відзначили п'яту річницю гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200»

А кожен виступ об’єднували виконання гімну України всіма учасниками концерту, любов до пісні і вдячність артистам, які радують своїми талантами.

DSCN0087

DSCN0092

DSCN0097

DSCN0103

DSCN0119

DSCN0124

DSCN0126

DSCN0133

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору