Новини

Українські військові познайомляться з новим поглядом на класичну музику від #LudwigVanRammstein. групи Dagamba

285
Мініатюра: 64052

20 листопада 2019 року в Національному палаці мистецтв «Україна» в Києві відбудеться концерт групи Dagamba з ексцентричною програмою #LudwigVanRammstein.

Це колектив, в якому беруть участь вихідці з різних країн і різних культур — латиш, литовець, українець, італієць і іранець. Що буде, якщо з’єднати академічну освіту і важке сучасне звучання року, додати туди прибалтійської стриманості, італійського темпераменту, східну нотку і частинку української щирості? Жанр, в якому виступають Dagamba, називається classic crossover — в композиціях класика музики перетинається з яким-небудь жанром, зокрема, з металом. Де б ви ще могли почути Петра Ілліча Чайковського, який грає в зв’язці з Rammstein?

За плечима цих хлопців безліч європейських фестивалів, 5 альбомів, латвійський аналог Греммі і більше 100 успішних концертів по всьому світу. Прийшов час відкрити Dagamba Україні!

Тож не є дивним що українські військові щиро зацікавилися познайомитися з творчістю цієї групи, а представники цивільно-військового співробітництва та відділення культурологичного забезпечення центру МПЗ ЗС України разом з організаторами концерту спромоглися надати їм таку можливість та запросити велику кількість військових до Палацу мистецтв «Україна».

Як розповідає фронтмен групи, всі музиканти — справжні хулігани, які добре розбираються в класиці, але обожнюють Radiohead, Korn, Metallica і System of a Down. Так чому ж це все не поєднати? Цікаво ж, як би звучав Вівальді, якби він жив сьогодні. Мало хто знає, але в свій час Шостаковича можна було порівняти з металістами, так він шокував публіку. А Людвіг Ван Бетховен став би відомим рокером, але народився рано. Хто знає, може через кілька століть сучасні рок-зірки теж будуть вважатися класикою. Так чому ж не зіграти класику інакше вже зараз, щоб вона стала ближче до наших сучасників?

Читайте також:  Експертиза не виявила ознак катувань на переданих тілах українських військових, які загинули на Світлодарській дузі

2017_dagamba

64052

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору