Новини

Благодійний фонд «Мир і Ко» та ТОВ «Епіцентр К» допомогли військовим медикам з Сєвєродонецька

967
Мініатюра: DSCN0156

Під час демонстрації фільму «Толока» режисера Михайла Іллєнка у військовому госпіталі в Сєвєродонецьку творча група не тільки показувала один із останніх шедеврів українського кінематографу, але й за посередництва групи цивільно-військового співробітництва оперативно – тактичного угруповання «Північ»  мала змогу познайомитись з умовами праці військових медиків, лікування хворих і поранених бійців.  Саме тоді виконавець однієї з головних ролей стрічки, а заодно ветеран АТО, заступник голови ради резервістів при Генеральному штабі Збройних Сил України, волонтер, громадський активіст, блогер і керівник благодійного фонду «Мир і КО» Мирослав Гай звернув увагу на ремонтні роботи, які ведуться в госпіталі і автосанітарній роті. У ході спілкування з керівництвом цих двох медичних підрозділів тоді були визначені основні, невідкладні проблеми та можливі шляхи їх вирішення

Пройшло не так багато часу і ось надійшла звістка – фонд «Мир і Ко», у рамках меморандуму про взаєморозуміння підписаному  з Управлінням цивільно-військового  співробітництва Збройних Сил України разом з Сергієм Поярковим, домовилися про благодійну гуманітарну допомогу для працьовитих медиків з керівництвом ТОВ «Епіцентр К».

Відібрати необхідні товари за проханням офіцерів групи ЦВС ОТУ «Північ» зголосився Денис Рудяк, котрий нині мешкає в Києві.

Ось так, завдяки небайдужим людям, госпіталь і автосанрота  через групу цивільно-військового співробітництва оперативно – тактичного угруповання «Північ» отримали такі необхідні для продовження ремонтних робіт облицювальну плитку, сатенгіпс, фарбу, світильники, ОСВ плити, цемент, тощо на досить значну суму.

Читайте також:  Громадські організації не залишаються байдужими до проблем Луганської області

Одночасно з матеріалами для військових медичних підрозділів одним з гіпермаркетів Епіцентру були передані ОСВ плити, плівка будівельна, листи ППЕ для удосконалення облаштування позицій підрозділів нащадків бойових традицій «Чорних запорожців», які боронять нашу землю від московської агресії.

Висловлюємо вдячність ТОВ «Епіцентр К», благодійному фонду «Мир і Ко» та його керівнику Мирославу Гаю, Сергію Пояркову та Денису Рудяку за турботу про захисників України і сподіваємося на подальшу плідну співпрацю.

DSCN0156

DSCN0161

DSCN0162

DSCN0163

DSCN0168

DSCN0170

DSCN0173

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору