Новини

«Росія відпрацьовує кібератаки в Україні», – РНБО

702
Мініатюра: index

Україна і НАТО мають активізувати співпрацю у сфері кібербезпеки. На цьому наголосив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов під час зустрічі з делегацією Представництва НАТО в Україні на чолі з Головою Представництва Александером Вінніковим.

Як зазначив секретар РНБО Олексій Данилов, кібератаки з боку Російської Федерації несуть небезпеку як для України, так і для країн-членів НАТО і Європи в цілому.

«В Україні Росія відпрацьовує кібератаки, які в майбутньому можуть бути спрямовані проти країн НАТО, Європейського союзу», – заявив Данілов.

Він зазначив, що нинішні виклики у безпековій сфері потребують нестандартних підходів до їх вирішення, і висловив думку, що досвід, який Україна отримує у боротьбі з російською гібридною агресією, є корисним для країн-членів НАТО.

Сторони обговорили практичні аспекти двостороннього співробітництва, зокрема, матеріальну, технічну та консультативно-дорадчу допомогу, що надається Україні в рамках трастових фондів НАТО.

Читайте також:  Порядок в’їзду осіб, переміщення товарів на тимчасово окуповані території у Донецькій та Луганській областях

У свою чергу, А. Вінніков наголосив, що Альянс підтримує суверенітет і територіальну цілісність України, і продовжуватиме «спільну роботу на благо її євроатлантичної інтеграції». За його словами, НАТО і надалі надаватиме допомогу нашій державі як у рамках Комплексного пакету допомоги НАТО Україні, так і у питаннях підтримки законодавчого забезпечення реформування сектору безпеки і оборони.

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору