Важливо

Українських військових планують зобов’язати вчити англійську мову

1505
Мініатюра: alina-frolova-66996038

Про це в інтерв’ю Радіо Свобода заявила заступник міністра оборони Аліна Фролова.

«Це дуже болюче питання. Це не тільки про вступ до НАТО, і про інтеграцію, а й про можливість читати англійською мовою статті, наукові дослідження і переймати досвід інших країн. Міністерство оборони розуміє, що це проблема і визначило, що у нас буде спеціальний напрям», — розповіла вона.

За словами заступника міністра, його буде розкладено на три компоненти. «Перший — ввести англійську мову у систему військової освіти. Це дієво, але вимагає часу, щоб поступово всі Збройні сили у тих чи інших формах проходили навчання. Друге — це спосіб терміново залагодити найбільш проблемні питання — ми зробимо перелік посад, для яких знання англійської мови буде обов’язковим», — пояснила вона.

Фролова зазначила, що на це буде виділено рік або два, проте «вкрай необхідно, щоб люди на ключових з точки зору інтеграції з НАТО позиціях, добре володіли англійською». «І третє — ідея створення модульних або пілотних бригад, в яких повністю застосовані всі принципи і стандарти НАТО. У цих бригадах, всі військовослужбовці також будуть проходити навчання англійській мові», — додала вона.

Читайте також:  СІМІС працюють й у День перемоги
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору