Важливо

Відтепер військовим будуть виплачувати компенсацію за додаткову відпустку УБД

14261
Мініатюра: 1056119

Міністерством оборони України та Генеральним штабом ЗС України 14 листопада вирішено питання виплати компенсації за невикористані додаткові відпустки учасникам бойових дій.

Про це повідомляє Ukrmilitarypage.

Нагадаємо, що Верховний Суд, розглянувши зразкову справу за позовом одного з військових, дійшов висновку, що припинення відпустки на час особливого періоду не означає припинення права на неї та зобов’язав військову частину виплатити компенсацію за всі роки.

Після чого військові почали масово подавати до суду й на сьогодні обліковано вже 431 справу за вказаними адміністративними позовам, оскарження яких Міністерству оборони додатково коштує 1,2 млн грн судового збору. І з кожним місяцем кількість таких справ збільшується.

Враховуючи рішення суду у зразковій справі та додаткові витрати, у військовому відомстві прийняли рішення здійснювати виплату компенсації за минулі роки з дати набрання чинності норми закону (06.06.2015), у тому числі 14 днів у рік отримання статусу УБД та таку саму кількість днів за рік звільнення, на підставі наказу командира за рапортом військовослужбовця в межах фонду грошового забезпечення затвердженого для військової частини у кошторисі.

Читайте також:  Вітаємо з Днем українських миротворців!

Вирішено питання виплати компенсацій за відпустку УБД Вирішено питання виплати компенсацій за відпустку УБД

Нагадаємо, що у Верховній Раді також зареєстровано законопроєкт №2343, який передбачає, що додаткову відпустку учасникам бойових дій можна буде брати і під час дії особливого періоду (крім часу на якій введено воєнний стан).

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору