Новини

СІМІС відзначили місцевих волонтерів Луганщини за постійну підтримку Збройних Сил України

212
Мініатюра: грамота

24 листопада офіцери групи цивільно – військового співробітництва оперативно – тактичного угруповання «Північ» та Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк зустрілись з місцевими волонтерами, які вже протягом п’яти років надають всебічну допомогу армійським підрозділам.

Під час зустрічі громадські активісти  поділились спогадами про супротив проросійському референдуму в квітні 2014 та намаганням організувати вибори Президента України в травні 2014,  про початок своєї волонтерської діяльності коли в районі Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька йшли бої.  Про події 2015 – 2018 років, про зміни, які відбувались на їх очах в українській армії і в настроях земляків.

Також у ході зустрічі обговорили нагальні питання та проблеми, головним серед яких є національно-патріотичне виховання молоді. На запропоновані військовослужбовцями групи та об’єднаного центру ЦВС спільні заходи в навчальних закладах волонтери радо погодились.

За патріотизм, натхненну працю, вмілі руки і світлі голови волонтерська організація «Оазис» була нагороджена грамотою ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецьк, а від групи ЦВС ОТУ «Північ» волонтерам – луганчанам було передано оберіг, виготовлений їхніми колегами з Волині.

Читайте також:  Сєвєродонецький благодійний фонд “Діти райдуги” переїхав у нове приміщення

На завершення зустрічі наші друзі волонтери отримали запрошення на перегляд документальної стрічки українських кінематографістів «Перша сотня», перегляд якої на території Донбасу  стартує 25 листопада.

загальне фото

подарунок з Волині

грамота

Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1959
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору