Новини

СІМІС відзначили місцевих волонтерів Луганщини за постійну підтримку Збройних Сил України

252
Мініатюра: грамота

24 листопада офіцери групи цивільно – військового співробітництва оперативно – тактичного угруповання «Північ» та Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецьк зустрілись з місцевими волонтерами, які вже протягом п’яти років надають всебічну допомогу армійським підрозділам.

Під час зустрічі громадські активісти  поділились спогадами про супротив проросійському референдуму в квітні 2014 та намаганням організувати вибори Президента України в травні 2014,  про початок своєї волонтерської діяльності коли в районі Рубіжного, Лисичанська, Сєвєродонецька йшли бої.  Про події 2015 – 2018 років, про зміни, які відбувались на їх очах в українській армії і в настроях земляків.

Також у ході зустрічі обговорили нагальні питання та проблеми, головним серед яких є національно-патріотичне виховання молоді. На запропоновані військовослужбовцями групи та об’єднаного центру ЦВС спільні заходи в навчальних закладах волонтери радо погодились.

За патріотизм, натхненну працю, вмілі руки і світлі голови волонтерська організація «Оазис» була нагороджена грамотою ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецьк, а від групи ЦВС ОТУ «Північ» волонтерам – луганчанам було передано оберіг, виготовлений їхніми колегами з Волині.

Читайте також:  Запрошуємо долучитися до недержавної програми - Соціальна картка учасника АТО «Українці Разом!»

На завершення зустрічі наші друзі волонтери отримали запрошення на перегляд документальної стрічки українських кінематографістів «Перша сотня», перегляд якої на території Донбасу  стартує 25 листопада.

загальне фото

подарунок з Волині

грамота

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору