Важливо

Мистецький тур на Донбасі

206
Мініатюра: 1

Протягом тижня з 16 по 22 листопада 2019 року в зоні відповідальності оперативно – тактичного угруповання «Північ»  пройшли концерти групи «Говерла» у рамках проекту командування ООС та ГО «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій» «Мистецький тур».

За цей час виконавці Василь Карапулько та Ян Птах виступили у  8 населених пунктах Луганської та Донецької областей та подарували глядачам 10 концертів. На цих концертах були присутні як військовослужбовці, так і місцеві жителі

Українські, зарубіжні музичні композиції, авторські пісні глядачі щоразу зустрічали гучними оплесками. Присутніх зачаровувала не тільки музика, але й вміле володіння безліччю музичних інструментів – від губної гармоніки до саксофону Василя Карапулька, а авторські пісні Яна Птаха заставляли задуматись кожного.

Кожен виступ артистів мав свій шарм, свою особливу ознаку. Так, у Світлодарську, по завершенні концертної програми гостинні господарі провели екскурсію у створеній у міському палаці культури картинній галереї, картини якої вразили навіть такого досвідченого художника-реставратора як Ян Птах (Ян до Революції Гідності працював у Ватикані, а коли почався Майдан повернувся в Україну, а вже з майдану в числі перших добровольців вступив до батальйону «Айдар»). У цьому ж місті на концерт прийшов найменший глядач, якому не виповнилось і 2 років. У Щасті концертна група зустрілась зі своїми побратимами по Майдану і «Айдару» (окрім Яна Птаха в боях на київських вулицях, а потім на Донбасі брали участь члени команди Ігор Літаш та Костянтин Філіпенко). У Новолуганському на алеверди для столичних гостей зі своїми чарівними піснями виступив місцевий народний гурт «Феєрія», а на конценті в Сєвєродонецькому госпіталі чарівний боєць Анна. У автосанроті один з офіцерів подарував артистам власноруч виготовлені пачкорди. Своєю виправкою, дисциплінованістю, молодою завзятістю гостей вразили ліцеїсти Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою в Кремінній.

Читайте також:  СІМІС допомогли розпочати концертний сезон переміщеному з тимчасово окупованого Луганську театру

Ще однією родзинкою «Мистецького туру» стало волонтерство артистів. Подарунки від киян були передані вихованцям Сєвєродонецької обласної школи-інтернату, бійцям бойових підрозділів. Допомога в ході туру і військовим, і цивільним також надавалась офіцерами групи цивільно-військового співробітництва оперативно-тактичного угруповання «Північ», які супроводжували артистів у їхніх гастролях.

Щиро дякуємо Яну Птаху та Василю Карапульку, членам їхньої команди за майстерність і патріотизм, за бажання допомагати, тим, хто обороняє Україну.

1

2

3

4

Десантники.03

Золоте (1)

Золоте (2)

Золоте (3)

Інтернат 01.

Інтернат Сєвєр

Ліцей.01

Новолуганське (1)

санрота (1)

санрота (2)

санрота

світлодарськ (2)

Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1984
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору